PRO8L3M wspiera dzieci i młodzież sporą kwotą


2020.07.16

opublikował:

PRO8L3M wspiera dzieci i młodzież sporą kwotą

fot. Michał Klusek

W zeszłym miesiącu PRO8L3M przekazał swoim fanom, ze sprzedażą limitowanej serii masek PRO*L#M Widmo. Całkowity dochód ze sprzedaży wraz ze wsparciem warszawskiego składu miał zostać przekazany Stowarzyszeniu Serduszko dla Dzieci. Jest to inicjatywa, która już od ponad 25 lat działa prospołecznie na rzecz dzieci oraz młodzieży. Przez działania prewencyjne oraz wyrównawcze stowarzyszenie pokazuje dzieciakom, że nie są one skazane na powielanie błędów swojego otoczenia – mogą wziąć odpowiedzialność za siebie ,realizować marzenia czy po prostu prowadzić życie wolne od uzależnień i krat.

Maseczki rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a teraz zespół poinformował, że przekazał stowarzyszeniu kwotą 30 tysięcy złotych.

Dzięki Waszej pomocy wspólnie wsparliśmy Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci kwotą 30.000 zł, która w całości zostanie przeznaczona na cele statutowe organizacji. Stowarzyszenie wspiera w rozwoju dzieciaki i młodzież, pokazując im, że nie są skazane na powielanie błędów swojego środowiska. Na tym nie koniec naszej współpracy – napisano na Facebook’u stołecznego składu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pezet znów zaskakuje. Jego wyjątkowy koncert z Torwaru trafi do telewizji i streamingu

Polecane


Share This