Mel B chce powrotu Spice Girls

Co w takim razie stoi na przeszkodzie?


2018.07.24

opublikował:

Mel B chce powrotu Spice Girls

foto: Instagram

Czy najbardziej kultowy girlsband świata powróci? Według zapewnień Mel B powinno tak się stać.

Grupa kilka tygodni wywołała sporo emocji oświadczając, że nagrywa nową muzykę, a także myśli nad zorganizowaniem trasy koncertowej. Wydaje się, że na powrocie najbardziej zależy Mel B, która z wielkim entuzjazmem opowiada o Spice Girls, wzajemnych relacjach i miejscu w historii. – Jesteśmy siostrami i to, przez co przeszliśmy, było niesamowitą, wspaniałą podróżą. Jesteśmy razem – wrócimy razem – powiedziała Scary Spice w programie „Loose Woman” w ITV.

Emocje zdążyła ostudzić już Victoria. – Nie ma trasy koncertowej, nie ma muzyki, ale po prostu świetnie się dogadujemy – powiedziała Posh.

Kilka miesięcy temu brytyjska bulwarówka “The Sun”, powołując się na własne źródła donosiła, że Spice Girls rozważają kilka projektów. Jednym z nich był udział w chińskim talent show, gdzie panie miałyby być jurorkami.

Spice Girls były popowym fenomenem drugiej połowy lat 90. Karierę grupy rozpoczął przebojowy singiel “Wannabe”. Do dziś płyty Spice Girls sprzedały się w nakładzie przekraczającym 85 milionów kopii. Ostatni raz Spicetki wystąpiły wspólnie podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Polecane

Share This