Męskie Granie – Noworoczny Koncert w Trójce

Wojciech Waglewski i VOO VOO, Abradab, Fisz, Emade, Tworzywo, Pogodno 1 stycznia 2011 na żywo w radio.


2010.12.31

opublikował:

Męskie Granie – Noworoczny Koncert w Trójce

Po wielomiesięcznej trasie koncertowej po Polsce, wykonawcy koncertu odbiorą platynową płytę. Koncert rozpocznie się 1 stycznia 2011 roku o 20.05.

Męskie Granie to projekt artystyczny, którego celem było pokazanie siły twórczej tkwiącej w męskim spojrzeniu na muzykę i sztukę poprzez zderzenie silnych osobowości o niebywałym talencie.

Dotychczas do Męskiego Grania dołączyli: Pogodno, Tomasz Stańko, Mariusz Wilczyński, Leszek Możdżer, Michał Jacaszek, Jarosław Koziara, Kim Nowak (Fisz/Emade/Sobolewski), Nergal, Andrzej Smolik, Tomasz Sikora, DJ Eprom, Wojciech Waglewski, Abradab, Maciej Maleńczuk, Bajzel, Homosapiens, Mitch&Mitch, Oxy.Gen, Voo Voo, Kumka Olik, Tin Pan Alley.

Imponująca lista artystów zaangażowanych w Męskie Granie, to zasługa dyrektora artystycznego projektu Wojciecha Waglewskiego. – Zapraszając do współpracy muzyków i twórców sztuk wizualnych kierowaliśmy się tym, aby były to osobowości wyjątkowe, które nie boją się eksperymentów, a to właśnie są cechy potrzebne do tego, by tworzyć rzeczy wyjątkowe – mówi Waglewski.

Wyjątkowa trasa koncertowa, będąca ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, okazała się wielkim sukcesem – publiczność z entuzjazmem uczestniczyła w tym niezwykłym projekcie, łączącym muzykę i sztukę tworzone przez największe autorytety.

6 koncertów, które odbyły się w różnych miastach Polski, znalazł swój finał na dwupłytowym albumie, który uzyskał już status platynowej płyty.

Polecane

Share This