Metallica zaprezentuje nowy album „72 Seasons” w kinie

Grupa zaprasza na przedpremierowe odsłuchy w kinach na całym świecie.


2023.01.25

opublikował:

Metallica zaprezentuje nowy album „72 Seasons” w kinie

fot. Tim Saccenti

Metallica i Trafalgar Releasing zapraszają na przedpremierowy odsłuch albumu „72 Seasons” w wybranych kinach na całym świecie. 12. album Metalliki będzie można odsłuchać w dźwięku najwyższej jakości już 13 kwietnia.

Fani, którzy wybiorą się do kina, by przedpremierowo odsłuchać nowy album Metalliki, otrzymają nie tylko jako pierwsi dostęp do premierowego materiału. W programie wydarzenia „72 Seasons – Global Premiere” pojawią się także teledyski do każdego utworu, wyświetlane na wielkim ekranie, jak również wywiady z zespołem. Trudno o lepsze przygotowanie na premierę najnowszej płyty Metalliki – ta już 14 kwietnia – niż świętowanie z innymi fanami. Tak na pokazy w kinach zaprasza sam zespół:

Bilety na „72 Seasons – Global Premiere” będą dostępne od czwartku, 2 marca, na stronie metallica.film.

Album „72 Seasons” zapowiadają dwa single: wydany 20 stycznia „Screaming Suicide” oraz „Lux Æterna”, który ukazał się 28 listopada 2022. Płyta ukaże się 14 kwietnia. Producentami krążka są Greg Fidelman oraz Hetfield & Ulrich. Całość ma 77 minuty i 12 utworów. To pierwszy długogrający album Metalliki od wydanego w 2016 „Hardwired… To Self-Destruct”.

To fantastyczna okazja dla fanów Metalliki, by być pierwszymi osobami, które usłyszą nowy album. Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią tego historycznego momentu połączenia zespołu ze swoimi słuchaczami na całym świecie – mówi Kymberli Frueh, SVP Programming and Content Acquisitions w Trafalgar Releasing.

Metallica i Trafalgar współpracowali już w październiku 2019, przy światowej premierze kinowego dokumentu „S&M²”, wydanego dla uczczenia 20. rocznicy wydania kultowego albumu „S&M” Metalliki z San Francisco Symphony.

W sprzedaży są już dostępne pojedyncze bilety na wszystkie koncerty Metalliki w ramach trasy M72. Metallica zagra dwa koncerty w każdym mieście, które jest objęte tournée. Każdy No Repeat Weekend to dwa oddzielne koncerty, z różnymi setlistami i supportami. M72 to także nowa, okrągła scena i słynny Metallica Snake Pit w centralnym miejscu, jak również passy I Disappear i wiele innych atrakcji. Polscy fani będą mogli posłuchać Metalliki na żywo 5 i 7 lipca 2024.

Tagi


Polecane

Share This