Michał Szczygieł spotka się dziś z fanami

Wokalista opowie o swoim albumie i odpowie na pytania fanów


2021.06.22

opublikował:

Michał Szczygieł spotka się dziś z fanami

Foto: D. Szewczuk

Już dziś czerwca o godzinie 20:00 na Facebooku Empik.com oraz Michała Szczygła odbędzie się spotkanie online, podczas którego artysta opowie o albumie i odpowie na pytania fanów.

Na album „Tak jak chcę” trafiło jedenaście utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała – z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji.

 

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Polecane

Share This