Michał Szpak bezlitośnie kpi z Danuty Holeckiej po wyborach parlamentarnych

Wokalista miał osobiste porachunki z TVP i teraz korzysta z okazji, by się odegrać.


2023.10.16

opublikował:

Michał Szpak bezlitośnie kpi z Danuty Holeckiej po wyborach parlamentarnych

fot. Karol Makurat

Nadal czekamy na oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, ale już teraz pewnym jest kolejne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości. Wygląda jednak na to, że mimo najlepszego wyniku partia nie będzie w stanie utrzymać się u władzy, ponieważ nie ma samodzielnej większości, a reprezentanci pozostałych ugrupowań, które wejdą do parlamentu, nie garną się do koalicji z PiS-em. Przeciwnicy obozu władzy od wczoraj triumfują widząc już na horyzoncie zmianę rządzących.

Michałowi Szpakowi nie było po drodze nie tylko z Prawem i Sprawiedliwością, ale też z kontrolowaną przez partię Telewizją Polską. Wokalista ma ze stacją prywatne porachunki związane z ze sposobem, w jaki TVP pożegnała się z nim po „The Voice of Poland”. – Pod koniec mojej obecności w programie wycięto mnie z ramówki, bo na nagraniu miałem w marynarce przypinkę z tęczą. Później doświadczyłem czegoś w rodzaju mobbingu, kiedy ludzie z TVP przed nagrywaniem podchodzili do mnie i sprawdzali, czy na marynarce, podeszwie, czy gdziekolwiek indziej, nie mam żadnego rodzaju symboliki LGBT+ – wspominał w ubiegłym roku wokalista.

Teraz Szpak dostał możliwość odegrania się na TVP choć w małym stopniu i skorzystał z niej. Wokalista udostępnił na instagramowym profilu mem z Danutą Holecką, gwiazdą „Wiadomości” i podpisem „Szukam pracy”. – „Kocham, pozdrawiam i życzę miłego lotu” – dodał od siebie wokalista, dziękując za rekordową frekwencję.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Polecane

Share This