Mick Jagger nagrał solowy numer do serialu Apple TV+

W "Slow Horses" zobaczymy m.in. Gary'ego Oldmana


2022.04.03

opublikował:

Mick Jagger nagrał solowy numer do serialu Apple TV+

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

28 marca Mick Jagger napisał na Twitterze, że wraz z nominowanym do Oskara kompozytorem Danielem Pembertonem, wziął udział w „zabawnym projekcie”. Jak się okazało 1 kwietnia, frontman Rolling Stones, nagrał temat przewodni do nowego serialu Apple TV +, zatytułowanego „Slow Horses”. Dwa pierwsze odcinki serii można już oglądać na platformie streamingowej Apple’a.

– Praca z Mickiem Jaggerem była jedną z najbardziej ekscytujących współpracy w mojej karierze zawodowej. Myślę, że udało nam się stworzyć niesamowicie unikalny i oryginalny motyw i nie mogę się doczekać, aż reszta świata go usłyszy – mówił tuż przed premierą Pemberton.

Utworu możecie posłuchać poniżej.

„Slow Horses”, w którym występuje Gary Oldman, opiera się na serii uznanych książek brytyjskiego pisarza thrillerów Micka Herrona.

– Serial opowiada o zespole brytyjskich agentów wywiadu, którzy służą w dziale „wyrzutków” MI5 – Slough House, na obrzeżach Londynu. Oldman występuje w roli Jacksona Lamba, błyskotliwego, ale wybuchowego przywódcy szpiegów, którzy trafiają do Slough House z powodu błędów, które skończyły ich kariery – czytamy w opisie.

W sześcioczęściowej serii występują także Kristen Scott Thomas, Jonathan Pryce, Olivia Cook i Jack Lowden. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun „Slow Horses”.

Polecane

Share This