Międzynarodowe warsztaty taneczne w Gdańsku


2014.05.29

opublikował:

Międzynarodowe warsztaty taneczne w Gdańsku

FNF Summer Dance Intensive by FNF to ósma edycja największych w Polsce warsztatów tanecznych. Między 26 lipca, a 4 sierpnia w Gdańsku tancerze z całej Polski będą trenować pod okiem światowej czołówki choreografów.

Tegoroczna edycja warsztatów odbędzie się w samym centrum polskiego wybrzeża – Gdańsku. Organizatorzy zaleźli świetny ośrodek, który idealnie odpowiada na wszystkie potrzeby tego typu imprezy. Oprócz całodniowych zajęć tanecznych ekipa FNF zadba o atrakcje wieczorne – pod wielką wiatą w sercu ośrodka co wieczór odbywać się będą imprezy i walki taneczne.

Najważniejszą cechą warsztatów jest jedyna w swoim rodzaju kadra instruktorska. Z roku na rok choreografowie uczący na warsztatach są coraz lepsi. Po latach organizowania szkoleń grupa FNF zdobyła sobie zaufanie największych i najlepszych szkół tańca na świecie. Podczas poprzednich edycji warsztatów do Polski przyjeżdżali instruktorzy i choreografowie takich gwiazd i show jak: Beyonce, Justin Timberlake,  Britney Spears, Pussy Cat Dolls, Katie Perry, Nicki Minaj, MTV Music Awards, So You Think You Can Dance, American Best Dance Crew i wiele innych.

Polecane

Share This