Mielzky: „Pierwsze maile do Patrasa wysyłałem mając 16 lat”

"Miejski patrol" już do odsłuchu.


2015.04.24

opublikował:

Mielzky: „Pierwsze maile do Patrasa wysyłałem mając 16 lat”

To ważny album dla mnie, pierwsze maile do Patrasa wysyłałem mając 16 lat. Potem udało się wbić na „Nic się nie dzieje”, Lavohistorie etc. Nigdy nie pomyślałbym, że dzięki robieniu muzyki będę mógł odwiedzić Montreal i wspólnie pracować w studiu. Mieliśmy dać Wam płytę już parę lat temu. Dajemy dzisiaj. Wierzę że choć jakaś część ludzi pamięta i tamte czasy. Dziś premiera sklepowa „Miejskiego patrolu”, sprawdźcie efekt naszej roboty i jeśli szanujecie lata naszej pracy – podskoczcie do sklepu, z góry wielkie dzięki – napisał przy okazji premiery nowej płyty Mielzky.

Historię ze swojego punktu widzenia przedstawił także Patr00: Podbija na mail małolat. W tamtym okresie podbijało do nas bardzo dużo osób, ale jakoś w nic się nigdy nie pakowaliśmy bo ciężko było o spójny klimat. Małolat mówi, że jara się nagrywkami i coś tam może by zrobić. Ja ogólnie zawsze spoko, ale później mi się nie chce, więc nie spodziewałem się niczego. Ale małolat jest jakiś taki mocno elokwentny, wygadany, fajnie cyniczny i ogólnie ogarnięty jak na swój wiek. Coś tam podsyłam mu, rozmawiamy na chatach o głupotach. Podsyła jakies walki, słuchamy tego w studio i ogólnie jest ogień. Małolat nagrywa numer na „Nic się nie dzieje” i staje się częścią Ortegowej rodziny.

Album Mielzky`ego i Patr00 zatytułowany „Miejski patrol” ukazał się nakładem wytwórni Szpadyzor Records. Płyty można już posłuchać w sieci.

Polecane

Share This