Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o lepszych czasach


2021.03.13

opublikował:

Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o lepszych czasach

fot. Szerszeń

Per aspera ad astra. Mielzky, Sarius i CatchUp biorą na warsztat tę starą maksymę, by na własnym przykładzie opisać jak wieloma wyrzeczeniami okupiona jest droga na szczyt. I bez cienia gwarancji, że muzyczne spełnienie okaże się remedium na inne życiowe bolączki.

“Jak wyśnię” Mielzky’ego to trzeci singiel z albumu “Do Wesela Się Zagoi”, który ukaże się 26 marca nakładem 2020 label. Gorzki jak “cytryny, z których trzeba zrobić sok”, ale potrzebny by lepiej poznać i zrozumieć motywacje artysty. Za muzykę odpowiada duet The Returners.

Sprawdź także: Miętha promuje płytę znakomitym singlem „Kumitsu” i klipem z udziałem Vito Bambino i Wozza Lozowskiego

„Do wesela się zagoi” można już zamawiać w przedsprzedaży. Mielzky i label 2020 przygotowali zestawy z kieliszkami, bluzą, koszulką oraz poprzednimi płytami rapera. Premiera krążka już 26 marca. Poniżej znajdziecie tracklistę i gości.

Mielzky – „Do wesela się zagoi” – tracklista:
1. Dawny król
2. Co to ten rap?
3. Przyjaciele
4. W pobliżu
5. Zapamiętaj te słowa
6. W co ty grasz? ft. Słoń
7. Wszystko się je**e
8. Złoty pałac
9. Cel
10. Przewiew
11. Balans
12. Jak wyśnię ft. Sarius, CatchUp
13. Do wesela się zagoi
14. Z krwi i kości ft. Małpa
15. Poprawiny (Bauns Gruby) ft. Undadasea

Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP „Do wesela się zagoi” jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król.

Wersja preorderowa została wzbogacona o bonusowe CD. Dodatkowa płyta zawierać będzie instrumentalną wersję albumu, a także kilka ekskluzywnych remiksów. A wszystko to produkcji duetu The Returners, co stanowi najlepszą gwarancję jakości rozszerzonego wydawnictwa.

Polecane

Share This