Mielzky: „W rapie większość nawija to samo. Do niektórych się przyp***dalają, do innych nie”

"Rap bazuje głównie na prostych tematach i to często jest powielane".


2015.03.30

opublikował:

Mielzky: „W rapie większość nawija to samo. Do niektórych się przyp***dalają, do innych nie”

W rapie bardzo dużo osób nawija to samo, myślę, że wręcz większość – mówi w rozmowie z Kubą Stemplowskim Mielzky. Tylko do niektórych się ludzie przypierdalają, a do innych nie – śmieje się raper, po czym tłumaczy: Umówmy się – jasne, że ktoś sobie zrobi jakiś odkrywczy kawałek, o jakiejś niezwykłej historii, która skończy się tajemniczo i będziesz mówił: „Jezus Maria, ale wymyślił temat”, ale rap bazuje głównie na prostych tematach i to często jest powielane. Wiadomo, że możesz nawinąć kawałek o hajsie i ująć to w totalnie inny sposób niż ktoś wcześniej.

Mam trochę beczkę z tego, że ktoś mówi: „kurwa, a ten znowu o tym samym”. My na to mówimy „styl” i „konsekwencja”. Nie uważam, żeby to było coś złego – przyznaje artysta.

21 kwietnia do sklepów trafi album „Miejski patrol”, który Mielzky nagrał wspólnie z Patr00. Płytę można zamawiać pod tym adresem . Poniżej znajdziecie wywiad, którego Mielon udzielił Kubie Stemplowskiemu. W rozmowie raper sporo miejsca poświęcił tematowi nadchodzącego wydawnictwa.

Polecane

Share This