Miętha i Vito Bambino niosą vibe wspólnym singlem

To już trzeci nowy numer Mięthy w ostatnich miesiącach.


2023.03.17

opublikował:

Miętha i Vito Bambino niosą vibe wspólnym singlem

fot. mat. pras.

Po chwili ciszy wypełnionej pracą nad nową muzyką, Miętha publikuje nowy singiel. Ta wiadomość jest już dobra sama w sobie, ale zawsze może być lepsza, bowiem gościnnie w utworze „Nieść Vibe” udzielił się doskonale znany słuchaczom Vito Bambino. Kawałek jest dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale zespołu na YouTube.

To nie pierwsza współpraca pomiędzy intrygującym duetem Miętha, tworzonym przez rapera i wokalistę Skipa oraz producenta AWGS, a znanym z licznych hitów Vito Bambino. Panowie trzymają się ze sobą blisko, chociażby w 2022 roku Skip i Vito pojawili się wspólnie w singlu DJ-a BRK. Teraz przyszedł czas na gościnny występ Vito Bambino w nowym singlu Mięthy „Nieść Vibe”, którym duet przerywa kilkumiesięczną ciszę. Nowemu wydawnictwu zdecydowanie bliżej do rockowych brzmień co może stanowić pewne zaskoczenie dla słuchaczy zaznajomionych z twórczością zespołu. Trudno jednak kwestionować energię płynącą z kompozycji AWGS, która nie dość, że doskonale uzupełnia nostalgiczne zwrotki Skipa i Vito Bambino, to zdecydowanie pomaga dostrzec na horyzoncie nadchodzące długie dni.

Wciąż nieznane są plany Mięthy związane z ich nowym albumem. Po dwóch singlach opublikowanych pod koniec ubiegłego roku – „Drift Car” i „Pewna” – można było zakładać, że wkrótce na sklepowe półki trafi nowa płyta duetu. Tak się jednak nie stało, dlatego należy przypuszczać, że w najbliższych miesiącach doczekamy się przynajmniej zapowiedzi już czwartego albumu ich autorstwa. Jeśli tak się stanie, to wiele wskazuje na to, że „Nieść Vibe” z Vito Bambino wraz z dwoma wymienionymi wcześniej utworami znajdzie swoje miejsce na trackliście.

Polecane

Share This