Miętha opuszcza szeregi Asfaltu


2022.05.19

opublikował:

Miętha opuszcza szeregi Asfaltu

fot. THEDREAMSstudio

Dwie świetnie przyjęte płyty i epka – tak prezentuje się dorobek Mięthy w barwach Asfalt Records. Zespół i wytwórnia właśnie zakończyli współpracę, o czym obie strony poinformowały w mediach społecznościowych. Co dalej stanie się z Mięthą? Widząc potencjał Skipa i AWGS-a nie mamy wątpliwości, że wkrótce dowiemy się, z kim związał się zespół.

Po kilkuletniej, owocnej i ciekawej symbiozie artystycznej, uznając wspólny projekt za kompletny, Asfalt Records i zespół Miętha postanowili wspólnie zakończyć dotychczasową współpracę. Bardzo doceniamy ogrom pracy i serce które wspólnie włożyliśmy w nasze albumy. Rozchodzimy sie bez kwasu i w pokojowej atmosferze. Niedługo otwieramy kolejny etap, także stay tuned – czytamy na facebookowym profilu Mięthy.

Label wysoko ocenia osiągnięty dorobek fonograficzny i życzy artystom jeszcze większych sukcesów z nowym Wydawcą. „Miętha zasługuje na wielki format, czego chłopakom szczerze życzę, pozostając prywatnie fanem ich muzyki” – dodaje Tytus, właściciel i szef Asfalt Records – to z kolei komunikat opublikowanych w mediach społecznościowych przez Asfalt.

W którym labelu najchętniej zobaczylibyście Mięthę?

Polecane

Share This