Milky Chance wystąpią w Polsce

Autorzy przeboju „Stolen Dance” odwiedzą nas jeszcze w tym roku.


2022.04.13

opublikował:

Milky Chance wystąpią w Polsce

fot. mat. pras.

Jeszcze w tym roku polscy fani doczekają się koncertu Milky Chance. Zespół przyjedzie do nas 30 listopada, by wystąpić w warszawskiej Stodole. Organizatorem występu jest Alter Art.

Zawsze staramy się zaskakiwać w studiu samych siebie – mówi basista/perkusista Milky Chance, Phillipp Dausch. – W ciągu ostatnich kilku lat spędziliśmy w domu o wiele więcej czasu, a taka przerwa naprawdę pomaga znaleźć nową perspektywę – dodaje.

Rzeczywiście, Milky Chance jest w ciągłym ruchu od czasu wydania swojego debiutanckiego singla „Stolen Dance”. Nagrany w rodzinnym domu w Niemczech w 2013 roku utwór stał się międzynarodowym hitem, zdobywając szczyty list przebojów w kilkunastu europejskich krajach, po czym przekroczył Atlantyk i znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Alternative Chart. W następnych latach grupa wydała trzy cieszące się uznaniem krytyków płyty studyjne, zgromadziła ponad pięć miliardów streamów i wyprzedaje koncerty na całym świecie. Najnowszy singiel duetu, „Colorado”, okazał się kolejnym przebojem, zbierając prawie 100 milionów streamów na platformach, jednocześnie promując zaskakujące wydawnictwo zespołu z 2021 r., Trip Tape, komplilację coverów, remiksów i nowych utworów.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 27 kwietnia 2022 o 11:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 29 kwietnia 2022 o 11:00.

Polecane

Share This