Miuosh zapowiada nowy album. Pierwszy singiel już w sieci

Poznaliśmy gości zaproszonych na płytę.


2023.06.16

opublikował:

Miuosh zapowiada nowy album. Pierwszy singiel już w sieci

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po blisko czteroletniej przerwie Miuosh wydaje nowy solowy album „Początek”. Krążek ukaże się 15 września i – co warte odnotowania – ukaże się tego samego dnia na CD i limitowanym winylu. W sklepie wytwórni Fandango można już zamówić oba wydania.

W pierwszym singlu zatytułowanym „Nikt” gościnnie udziela się Piotr Zioła. Za warstwę tekstową i muzyczną w całości odpowiada sam Miuosh. Obok Piotra na „Początku” Miuosha wokalnie wsparli jeszcze Natalia Szroeder i Błażej Król.

Album „POCZĄTEK” opowiada o rozumieniu świata i rzeczy na nowo. To opowieść o próbie poradzenia sobie z nieodpowiednimi mechanizmami i przyzwyczajeniami oraz o pojmowaniu wszystkiego dookoła wręcz w dziecinny sposób, który przesycony skrajnymi emocjami daje szansę postawienia priorytetów dorosłego życia na nowo. Na krążku MIUOSH mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim. Nie brakuje też historii tych, u których artysta podpatruje inspirujący sposób patrzenia na rzeczywistość.

Jesienią 2023 r. Miuosh odwiedzi kilkanaście polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu.

Rozpiska trasy Początek Kosmosu:

15.10 – Bielsko-Białą, Cavatina Hall
16.10 – Wrocław, NFM
21.10 – Szczecin, Filharmornia Szczecińska
29.10 – Gdańsk – Teatr Szekspirowski
31.10 – Poznań, Sala Ziemi
11.11 – Kraków, ICE Kraków
30.11 – Łódź, Wytwórnia
01.12 – Toruń – CKK Jordanki
21.12 – Warszawa, Teatr Muzyczny Roma

Polecane

Share This