mlodyskiny nie jest już w GUGU. Artysta wyjaśnia i prosi fanów, by nie screenowali prywatnych rozmów z nim


2021.03.19

opublikował:

mlodyskiny nie jest już w GUGU. Artysta wyjaśnia i prosi fanów, by nie screenowali prywatnych rozmów z nim

fot. kadr z wideo

Kiedy pod koniec października mlodyskiny zadebiutował na kanale GUGU kawałkiem „równi i równiejsi”, spora grupa jego fanów nie kryła rozczarowania obraniem takiej drogi. „Powiedz, że to psikus halloweenowy”, „Money move”, „Złe GUGU wybrałeś”, „sprzedał się jak schafter”, „siano wzięło górę”, „ale że u smutnego patusa nagrywasz?”, „Z czegoś tak pięknego jak LTE do czegoś tak ch***ego jak GUGU. To regres, a nie progres” – to tylko kilka spośród licznych komentarzy, które pojawiły się wówczas na instagramowym profilu. Dziś ci sami fani mogą triumfować, ponieważ mlodyskiny nie jest już członkiem GUGU.

Informacja o rozstaniu artysty z wytwórnią Szpaka ujrzała światło dzienne w niecodzienny sposób. W rozmowie z jednym z fanów mlodyskiny poinformował, że „wywalili go z GUGU”. Słuchacz zrobił screen konwersacji i opublikował ją w sieci, co nie spodobało się autorowi „równych i równiejszych”. Przy okazji artysta wyjaśnił, że określenie „wywalili” to jedynie skrót myślowy i że finalnie rozstał się z labelem w pokojowy sposób.

Sprawdź także: PRO8L3M publikuje nowy singiel i przedstawia potężną listę gości

Nikt nikogo nie wy***ał tylko dyplomatycznie nasze drogi z GUGU się rozeszły, nawet opłacili mi kilka rzeczy jako rekompensatę, więc się dobrze zachowali. „Wywalili mnie z GUGU” to tylko skrót myślowy, po prostu odpisywałem jednej z kilkudziesięciu osób, które się o to pytały – wyjaśnia mlodyskiny.

A do was ziomki info teraz – jak chcecie mieć jakiś kontakt spoko ze mną, to proponuję nie screenować każdego słowa, które napiszę, bo to naprawdę demotywuje do odpisywania później – dodaje.

Na instagramowym profilu artysty możecie zobaczyć wzory kopert, w które mlodyskiny będzie pakował limitowane wydania albumu „Chudy”, który promuje singiel „równi i równiejsi”.

Polecane

Share This