Mobbyn publikuje oświadczenie w związku ze starciem z Oyche Donizem

"Każdy, kto próbuje skrzywdzić naszą rodzinę, poniesie surowe konsekwencje".


2019.09.03

opublikował:

Mobbyn publikuje oświadczenie w związku ze starciem z Oyche Donizem

foto: mat. pras.

W ubiegłym tygodniu Oyche Doniz starł się w Katowicach z Mobbyn. W wyniku bójki z GSP raper trafił do szpitala, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama. Belmondziak i GSP ustosunkowali się do incydentu, publikując oświadczenie z przeprosinami dla fanów, zapewniając, że podobne incydenty mają się już nie powtarzać.

W związku z wydarzeniami przed koncertem w Katowicach, my – ekipa Mobbyn, chcemy przeprosić, że musieliście patrzeć na ten przykry incydent.

Były członek składu wyrzucony za złamanie naszego kodeksu honorowego wraz z kolegami próbował nie dopuścić do odbycia się imprezy. Dla nas ci z was, którzy rozumieją nasz przekaz i wierzą w wartości, które wyznajemy, to nie tylko fani – to dla nas rodzina i nigdy nie pozwolimy ich skrzywdzić, dlatego też stanęliśmy w obronie waszego dobra i uświadomiliśmy napastnikom, że każdy, kto próbuje skrzywdzić naszą rodzinę, poniesie surowe konsekwencje.

Aby nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości, będziemy bardziej skrupulatnie sprawdzać ochronę lokalu tak, by reagowała błyskawicznie na takie incydenty i z całą surowością respektowała kwestie bezpieczeństwa organizowanych przez nas wydarzeń.

Mobbyn to ogień, który płonie w naszych sercach i wiemy, że wielu z was pokazał drogę w ciemności, nie chcemy, aby była to droga wojny, ale nigdy nie pozwólcie złu zwyciężyć, a gdy zimne palce strachu dotkną waszych dusz, pamiętajcie, że stoimy za wami bez względu na wszystko. Ave Mobbyn – czytamy w komunikacie.

Polecane

Share This