Mocne oskarżenia pod adresem Żuroma. „Wspierasz 60-tki. Mam dowody i papiery”


2021.06.11

opublikował:

Mocne oskarżenia pod adresem Żuroma. „Wspierasz 60-tki. Mam dowody i papiery”

fot. Instagram / @andrzej.zurom.zuromski

Żurom nie zajmuje się już aktywnie rapem, skupiając się obecnie przede wszystkim na prowadzeniu akcji Stop Pomówieniom. Z racji profilu tej działalności Żuromowi nigdy nie było po drodze z tzw. „60-tkami”, czyli małymi świadkami koronnymi – ludźmi, którzy w zamian za złagodzenie kary współpracowały z organami ścigania. Zdaniem Żuroma możliwość skrócenia wyroku w zamian za pogrążenie kogoś prowadzi do wypaczeń i skłania do pomawiania niewinnych ludzi. Autor „Poszukiwanego” sam zresztą utrzymuje, że jego problemy z prawem są efektem pomówień.

Sprawdź także: DJ Decks i Śliwa z pierwszym singlem ze wspólnej epki

Inicjator Stop Pomówieniom szykuje się do walki z Antykonfidentem na gali MMA-VIP 2. Wydarzenie organizacji Marcina Najmana zaplanowano na 18 czerwca. I jak to przed pojedynkiem przeciwnicy chętnie obrzucają się błotem. Antykonfident uderzył jednak w wyjątkowo czułą strunę Żuroma, poddając w wątpliwość wiarygodność całej jego działalności. Przeciwnik Andrzeja Żuromskiego opublikował w sieci wideo, w którym deklaruje, że ma dowody na to, iż ten wspiera tak nielubiane przez siebie sześćdziesiątki.

Nie weryfikując kim oni są, broniłeś ich. Chłopaki wysyłali ci papiery, że to są 60-tki. Tylko, że oni ci zapłacili, dostałeś pieniążki i przez to już mogłeś rozmawiać i bronić 60-tek – mówi Antykonfident.

Polecane

Share This