Monika Miller Monami zapowiada kolejny singiel


2021.08.01

opublikował:

Monika Miller Monami zapowiada kolejny singiel

W czerwcu po dłuższej przerwie Monika Miller zaprezentowała kolejny singiel z jej nadchodzącej płyty. Przy okazji premiery utworu „Euforia” zapowiedziała też, że tym razem fani nie będą musieli czekać długo na kolejny teledysk. Dotrzymuje słowa.

W social mediach artystki właśnie się pojawiła zapowiedź kolejnego utworu. „Nie mów mi”, bo tak się nazywa piosenka, ukaże się 10 sierpnia, czyli w urodziny piosenkarki. Na Instagramie można zobaczyć zajawkę klipu, a także zapisać się na premierę utworu w serwisach streamingowych.

Monika Miller przyzwyczaiła odbiorców do tego, że lubi zaskakiwać. Co tym razem zaprezentuje?

Monika „Monami” Miller to artystka młodego pokolenia, która od strony muzycznej dała nam się poznać w 2019 roku, prezentując 2 single: „W bezruchu” oraz „Tonę”. Utwory ciekawe, a także wyróżniające się na tle obecnie panujących trendów, zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. 17 czerwca 2021 roku Monami wróciła z singlem „Euforia”. W utworze gościnnie pojawia się Ruda z Red Lips. Z piosenki Monami dowiadujemy się między innymi tego, że w rankingu poziomu akceptacji dla osób LGBT w UE Polska jest na ostatnim miejscu.
W klipie pojawiają się reprezentanci różnych mniejszości żyjących Polsce.

Monami „Euforia feat. Red Lips

Monami zapowiedziała, że długo zapowiadana płyta najprawdopodobniej ukaże się pod koniec 2021 roku. Jak sama wielokrotnie zaznaczała, zarówno w muzyce, jak i w życiu, rzadko kiedy stawia na kompromisy. Wybrała swoją drogę i konsekwentnie nią podąża.

Ciekawostką dla fanów może być też to, że większość klipów, grafik itp., związanych z twórczością Monami, to w olbrzymiej części jej pomysły. „Nie wyobrażam sobie, by moja rola kończyła się na zaśpiewaniu piosenki w studiu. Chcę brać aktywny udział w całym procesie tworzenia, a że z wykształcenia jestem graficzką, to wiele mi to ułatwia” – zaznacza artystka.

Polecane

Share This