„Mood Ring” – nowy singiel i klip Lorde

Płyta już w piątek.


2021.08.17

opublikował:

„Mood Ring” – nowy singiel i klip Lorde

fot. mat. pras.

Na ostatniej prostej przed premierą nowego albumu Lorde dzieli się z fanami klipem do premierowej piosenki. „Mood Ring” to trzeci kawałek zapowiadający szykowaną na najbliższy piątek płytę „Solar Power”. Trzeci album pochodzącej z Nowej Zelandii gwiazdy ukazuje się cztery lata po premierze znakomicie przyjętego albumu krążka „Melodrama”.

Mój nowy album jest celebracją naturalnego świata, próbą uwiecznienia głębokich, transcendentnych uczuć, które przeżywam, gdy jestem na zewnątrz. W czasach pełnych bólu, żalu, głębokiej miłości i dezorientacji, szukam odpowiedzi w naturze. Nauczyłam się głębokich wydechów i nastrajania się. Album jest efektem tego podejścia – mówi o koncepcji nowego krążka Lorde.

Aby odpowiednio uczcić świat natury, Lorde postanowiła po raz pierwszy w historii wydać album w formacie discless. Wyprodukowany z poszanowaniem środowiska Music Box będzie alternatywą dla klasycznej płyty CD. Innowacyjny format będzie zawierał dodatkowe materiały graficzne, odręczne notki, ekskluzywne zdjęcia i kod do pobrania cyfrowej wersji albumu. Kod zapewni słuchaczom dostęp do albumu w najwyższej jakości, dwóch utworów bonusowych oraz dodatkowych niespodzianek.

Już na bardzo wczesnym etapie nagrań zdecydowałam, że chcę stworzyć postępową, mniej szkodliwą dla środowiska alternatywę dla płyty CD. Music Box będzie podobny w rozmiarze, kształcie i cenie, więc na półkach sklepowych będzie wyglądał bardzo podobnie co kompakt, ale jednocześnie będzie się wyróżniał, ponieważ został zaprojektowany w zgodzie z ewoluującą naturą nowoczesnego albumu – wyjaśnia Lorde.

Polecane

Share This