Mor W.A. powraca po pięciu latach

Legendarny zespół zagra 7 października koncert w Warszawie.


2011.09.28

opublikował:

Mor W.A. powraca po pięciu latach

Łyskacz, Wigor, Peper i DJ MINI`ster zagrają w klubie Urban Garden (dawny Butiklub) na ul. Przeskok 2 w Warszawie. Start o godz. 21 Będzie to pierwszy koncert zespołu w pełnym składzie od pięciu lat! Podczas występu grupa zaprezentuje przekrojowy repertuar swoich kawałków z dotychczas nagranych czterech albumów. Przed Mor W.A. na scenie pojawi się Juras i Koras, czyli Pokój Z Widokiem Na Wojnę.

Wraz z Mor W.A. zagrają zaprzyjaźnieni raperzy, którzy udzielali się na albumach formacji: Felipe, Sokół, Fu, Młody Łyskacz oraz Bułgar. Za gramofonami Dj MINI`ster zajmie się dodatkowo ilustracją wizualną, miksując klipy i materiały archiwalne. Podczas koncertu skład zaprezentuje także swój premierowy utwór będący zapowiedzią kontynuacji jego twórczości.

Ponadto czekają na was dodatkowe atrakcje ufundowane przez sklep Galeria Koloru i California Skateshop. W dniu koncertu o godz.17 będziecie mieć okazję spotkania się z chłopakami z Mor W.A. w Galerii Koloru przy Al. Solidarniści 82. Dla pierwszych dziesięciu osób, które przybędą z dowolnym albumem zespołu Mor W.A., zostały przygotowane nagrody w postaci biletów na ten koncert.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 15zł do kupienia w sklepach:

Galeria Koloru Al. Solidarności 82(na tyłach KFC) oraz

California Skateshop-

Rondo Jazdy Polskiej ul.Waryńskiego 12 lok.19

Bilety w dniu imprezy 20zł

Po koncertach zapraszamy na afterparty od godziny 1.00 wjazd 10zl, imprezę poprowadzi Dj Deszczu Strugi.

Natomiast już wkrótce na CGM.pl wywiad Artura Rawicza z Wigorem i Trojakiem!

Polecane

Share This