Mosad/Dybiec – „Złodziej” – nowy singiel reprezentantów Prosto

"Lepsze zło" na ostatniej prostej.


2019.01.26

opublikował:

Mosad/Dybiec – „Złodziej” – nowy singiel reprezentantów Prosto

grafika: mat. pras.

Duet Mosad/Dybiec prezentuje trzeci singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu „Lepsze zło”. Premierowy kawałek nosi tytuł „Złodziej”. Album zbiera ostatnie szlify i już niedługo zostanie opublikowany w całości. Duet stawia na nowoczesną stylistykę w swoich produkcjach. Mosad nie boi się eksperymentować ze swoim flow, a Andrzej Dybiec na produkcje przenosi doświadczenie z muzyki elektronicznej i klubowej, którą tworzy od lat.

Mosad:

Raper z rocznika 1991 urodzony w Warszawie, który przygodę z rapem zaczął w roku 2009. Ma za sobą kilkaset występów na żywo w całym kraju oraz poza granicami Polski. Nagrywał na klasycznych bitach, trapowych, a teraz zajął się techno rapem ponieważ od najmłodszych lat jara się muzyką elektroniczną. W 2017 roku jego drogi przecięły się z Andrzejem Dybcem, który dostarcza mu muzykę zgodną z jego fascynacjami. Po stworzeniu kilku numerów postanowili współpracować pod wspólnym szyldem i zająć się na poważnie techno rapem.

Andrzej Dybiec:

Znany również jako „Bez Struktury”, 26-letni producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Od 2009 roku zajmuje się tworzeniem muzyki klubowej i elektronicznej. Jego największym – jak do tej pory – osiągnięciem było wydanie dwóch remiksów w Szwajcarskim oddziale Universal Music. Ponadto jego utwór był emitowany w węgierskiej audycji Ministry of Sound. Pracował z takimi wykonawcami jak: Solar, Wuwunio, 2sty, Zetenwupe, Frosti Rege, Empiria (Mor W.A.).

Polecane

Share This