Mrokas kręci w Amsterdamie

Raper pracuje nad pierwszym teledyskiem.


2012.08.18

opublikował:

Mrokas kręci w Amsterdamie

Nowa płyta Mrokasa już nabiera kształtu. Raper wspomniał, że decyzja o wybudowaniu własnego studia dodała mu skrzydeł i ogromnie wpłynęła na rozwój wokalny i techniczny jego nowych utworów.

Efekty pracy nad nowym albumem usłyszeć będziemy mogli jesienią 2012, natomiast pierwszy klip do kawałka „My mamy wszystko” z gościnnym udziałem PiotraŁotraWABER’skiego będzie miał swoją premierę pod koniec lata.

Oto co Mrokas mówi o utworze i teledysku:

„Kawałek: „My Mamy Wszystko” to bardzo ironiczny, a wręcz sarkastyczny utwór utrzymany w chill’outowej stylistyce. Wybierając beat, którego autorem jest SoDrumatic absolutnie nie sądziłem że nagrany pod niego kawałek stanie się singlem, jednak słysząc efekty pracy nad nim uznaliśmy jednogłośnie z Piotrem, że to musi być pierwszy singiel i od razu też wiedzieliśmy że klip nakręcimy w Amsterdamie! Decyzja zapadła szybko, w kilka tygodni później byliśmy już w Holandii. Klip skupiony będzie wokół klimatu miasta, a nie bazować będzie tylko na Coffy Shop’ach! Takiego kawałka od AIFAM jeszcze nie słyszeliście! – spodziewajcie się nieprzewidywalnego!”

Premiera teledysku przewidziana jest na 7 września 2012. Za obraz odpowiedzialna jest ekipa 4zero4.

Tagi


Polecane

Share This