Mrozek: „Byłoby piękne, gdyby na etapie dojrzewania, mówiono nam, że seksualność jest płynna i zmienna”

Do sieci trafił najnowszy klip Andrzeja Mrozka


2019.05.19

opublikował:

Mrozek: „Byłoby piękne, gdyby na etapie dojrzewania, mówiono nam, że seksualność jest płynna i zmienna”

Foto: Paweł Zanio

„Zależało nam na poruszeniu w teledysku tematu naszych pragnień, tego, co z nimi robimy, czy zostają w głowie, czy dążymy do ich realizacji, czy o nich mówimy. To byłoby piękne, gdyby na etapie dojrzewania mówiono nam, że seksualność jest płynna i zmienna, a przez to fascynująca. Myślę, że trudno jest zamknąć w sztywne ramy nasze pragnienia, myśli, emocje, ale my staramy się to robić”.

„To jest mój Międzysmak”, Andrzej Mrozek, Off The Record, Warszawa 2019

Andrzej Mrozek zadebiutował pod koniec ubiegłego roku EPką „Międzysmak” wyprodukowaną przez Duita (współpracującego m.in. z zespołem Tęskno, Dawidem Podsiadło, Sokołem), z której pochodzi singiel „Kosmos”.

Po znakomitym koncercie na festiwalu Spring Break w Poznaniu, który zdaniem wielu dziennikarzy muzycznych i bookerów koncertowych został uznany za jeden najciekawszych punktów tegorocznej edycji, artysta prezentuje teledysk do tytułowego singla z minialbumu. Obraz w reżyserii Łukasza Zabłockiego, nakręcony na taśmie filmowej, stanowi dla Andrzeja platformę do rozmowy o emocjach, granicach męskości, zmianach, seksualności i naszych pragnieniach.

Premierze teledysku towarzyszy premiera fizycznego wydania EPki w postaci kolekcjonerskiego Zina „To jest mój Międzysmak”. Wydawnictwo zawiera m.in. rozmowę, w której Andrzej rozwija tematy poruszane w teledysku, sesję zdjęciową autorstwa Jacka Kołodziejskiego, reportaż koncertowy Pawła Zanio oraz zdjęcia archiwalne.

Polecane