Mrozu gwiazdą MTV Unplugged

Lubicie ten cykl?


2023.03.10

opublikował:

Mrozu gwiazdą MTV Unplugged

fot. mat. pras.

MTV ujawnia, który artysta zagra koncert w ramach kolejnej, 14. edycji MTV Unplugged. Tym razem na scenie kultowej muzycznej serii pojawi się Mrozu. Gwiazda wystąpi „bez prądu” przed publicznością i kamerami już 7 kwietnia. Bilety już w sprzedaży.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Do 14. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono artystę, który z polską sceną muzyczną związany jest od niemal 20 lat. Łukasz Mróz – znany słuchaczom jako Mrozu – to charyzmatyczny wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów, który dał się poznać polskiej publiczności jako ukształtowany artysta o niekonwencjonalnym podejściu do muzyki. W swojej twórczości potrafi zręcznie łączyć wiele gatunków – od popu, przez soul i R&B, aż po rock’and’roll. Słynie również z dopracowanych, elektryzujących koncertów i ciekawych kolaboracji. Ma w swoim dorobku duety m.in. z Vito Bambino, Jareckim, Igo, Quebonafide, Tomsonem i chórem Sound’n’Grace. Płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż̇ ma talent do pisania chwytliwych piosenek, natomiast w pracy nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość́. Kolejny krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się̨ złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. Jednak za jego największy sukces można uznać ostatni album „Złote bloki” z kwietnia 2022 roku, który w zaledwie 8 miesięcy po premierze uzyskał status platynowej płyty. Mrozu ma na swoim koncie wiele muzycznych nagród i przeboje takie jak „Za daleko”, „Jak nie my to kto”, „Złoto” czy „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

Te i wiele innych hitów wybrzmi na niezwykłym koncercie artysty w ramach 14. edycji MTV Unplugged już 7 kwietnia. Publiczność zgromadzona w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach i przekonać się, że energetyczne szaleństwo Mroza wcale nie pochodzi z prądu! Na scenie nie zabraknie również wyjątkowych gości – nazwiska artystów poznamy niebawem. Tymczasem na eBilet.pl można już kupić bilety na ten wyjątkowy koncert.

Polecane

Share This