Mrozu i Jan-rapowanie łączą siły

Artyści robią "Dym".


2022.07.16

opublikował:

Mrozu i Jan-rapowanie łączą siły

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się wspólny utwór Mroza i Jana-rapowanie zatytułowany „Dym”. – Zobaczyłem na stories Janka, który rapuje do mojej piosenki „Złoto”, śpiewanej przez kapelę na ulicy – wspomina Mrozu, przyznając, że był to impuls, od którego rozpoczęła się jego kooperacja z Jankiem. – We wspólnym utworze łączymy dwa różne światy, bluesa i starego rock-and-rolla z rapem. To współpraca, w której nikt się nie zamyka na odmienność, a jest poszanowanie stylu i muzyki drugiego artysty. Chcemy się też podzielić tym doświadczeniem z fanami, stąd pomysł, żeby zaprosić ich do udziału w teledysku – dodaje.

Reprezentant SBM Labelu także cieszył się, mogąc połączyć siły z Mrozem. – Doświadczenie współpracy z innym artystą jest dla mnie zawsze bardzo cenne, zwłaszcza z kimś spoza świata, w którym się poruszam. Tu ważna jest sztuka kompromisu i bawienia się kontrastami. Łącząc różne gatunki, chcemy dać dużo dobrej muzyki, a przy tym stworzyć coś świeżego, gdzie będzie miejsce na każdego z nas – skomentował.

„Dym” miał już swoją koncertową premierę podczas wczorajszych Letnich Brzmień w Łodzi. 21 i 28 sierpnia panowie ponownie spotkają się na scenie w ramach tego cyklu, tym razem odpowiednio we Wrocławiu i Gdańsku.

Już w przyszłym tygodniu spodziewać możemy się klipu do numeru “Dym”.

Polecane

Share This