Mrozu spadł ze sceny. Muzyk jest kontuzjowany

"Po 13 latach koncertowania, stało się".


2022.11.28

opublikował:

Mrozu spadł ze sceny. Muzyk jest kontuzjowany

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Chcielibyśmy napisać, że trasa koncertowa Mroza trwa w najlepsze, ale to nie do końca prawda. Podczas wczorajszego koncertu w krakowskich Fortach Kleparz muzyk miał nieprzyjemny wypadek, w wyniku którego skręcił staw skokowy. Artysta zdradził jego okoliczności w stories na Instagramie, informując z żalem, że dzisiejszy występ w tym samym miejscu nie dojdzie do skutku.

Kraków, była wczoraj taka petarda, że poleciałem za daleko… 🚀

Po 13 latach koncertowania, niestety, stało się.

Podczas wczorajszego bisu, idąc w stronę podestu, na którym grał Adam (nasz klawiszowiec), w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze – tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne…i w dymie, świetle i emocjach które sięgały zenitu lewa noga straciła grunt. Zleciałem paskudnie skręcając staw skokowy 🙁 Mogło być gorzej, ale mimo wszystko drugi krakowski koncert, który miał odbyć się dziś, musimy przełożyć. Przepraszam jeśli to Wam pokrzyżowało plany! Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie 19.12 w Fortach Kleparz. Jeśli ten termin jest dla Was niedogodny oczywiście otrzymacie zwrot za bilety.

Jeśli chodzi o kolejne koncerty, bardzo chcę je zagrać mimo tej niedyspozycji, i mimo, że kończyna dolna nieczynna to stanę na głowie by dać Wam super show – zapewnił artysta.

2 grudnia Mrozu ma wystąpić w toruńskich Jordankach, dzień później w warszawskiej Progresji, a weekend zakończyć koncertem we wrocławskim A2 (4.12). Trzymamy kciuki, by koncerty doszły do skutku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MROZU (@mrozu_)

Tagi


Polecane

Share This