MTV Unplugged Kult już w najbliższą sobotę w MTV Polska

Telewizyjna premiera czwartego "polskiego" występu bez prądu


2010.10.29

opublikował:

MTV Unplugged Kult już w najbliższą sobotę w MTV Polska

W najbliższą sobotę, 30 października o g. 22:00 w MTV Polska odbędzie się premiera MTV Unplugged Kult. Czwarty polski występ „bez prądu” miał miejsce 22 września 2010 w warszawskim OCH-Teatrze. Po raz pierwszy w historii, występ był rejestrowany w jakości high definition i w grudniu zostanie wydany jako CD, CD/DVD, DVD oraz jako blue-ray.

Podczas trwającego ponad 2 godziny występu, zespół zagrał łącznie 26 utworów – 22 „podstawowe” oraz 4 bonusowe. Wśród nich znalazły się takie hity, jak „Czarne słońca”, „Gdy nie ma dzieci”, „Komu bije dzwon”, ale też inne, cenione przez zespół i fanów piosenki. Kult zdecydował się przedstawić również własną wersję „Zegarmistrza światła” Tadeusza Woźniaka. Nie zabrakło również gości specjalnych. W utworze „Nie dorosłem do swych lat” pojawił się Dr. Yry, który współpracował z Kazikiem Staszewskim przy projekcie El Doopa. W „Bliskich spotkaniach” zespołowi towarzyszył Tomasz Kłaptocz (Buldog), a w „Gdy nie ma dzieci” – Zacier.

 

Premiera telewizyjna koncertu z cyklu „MTV Unplugged Kult” odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 października o g. 22:00 w MTV Polska. Natomiast w kolejną sobotę, 6 listopada stacja wyemituje dokument „Making of” z zapisem przygotowań do występu. Na początku grudnia do sklepów trafi wydawnictwo CD, CD/DVD, DVD oraz blue ray.

Premiera: 30 października g. 22:00

Dodatkowe emisje koncertu oraz Making of: 6 listopada g. 22:00, 17 listopada g. 22:00

Tagi


Polecane

Share This