Muzycy Lombardu wspominają ofiary

"... żal i wielki smutek..."


2010.04.12

opublikował:

Muzycy Lombardu wspominają ofiary

Muzycy Lombardu wspominają ofiary katastrofy pod Smoleńskiem:

„Łączymy się w wielkim smutku z rodzinami ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku… Wciąż wspominamy spotkania z niezwykłymi ludźmi, którzy zginęli 10 kwietnia w 70 Rocznicę Zbrodni Katyńskiej.

Przesympatyczną parę prezydencką Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Panią Marię Kaczyńską, których poznaliśmy w trakcie kampanii prezydenckiej w 2005 roku, zawsze uśmiechniętych, z dobrym słowem, traktującego nas z szacunkiem.

Ostatniego Pana Prezydenta na uchodźctwie Ryszarda Kaczorowskiego, którego poznaliśmy w Londynie podczas obchodów 90 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, pełnego dostojeństwa i klasy.

Pana Prezesa IPN Janusza Kurtykę, którego mieliśmy okazję poznać podczas kampanii dvd Lombard „W hołdzie Solidarności” miłego, mądrego, pełnego historycznego zapału.

Gen. Franciszka Gągora, dzięki któremu udało nam się zagrać niezwykły koncert na Wzgórzach Golan w Izraelu dla Międzynarodowego Obozy Sił Pokojowych ONZ.

Polityków PIS, PO, SLD, PSL, dowódców wojskowych, przedstawicieli Kościoła których mieliśmy zaszczyt poznać w różnych okolicznościach.

Dziś łączymy się szczególnie z naszym kochanym Krzysztofem Wasitą, który stracił w katastrofie lotniczej cudowną kobietę Katarzynę Doraczyńska… a tak niedawno świętowaliśmy narodziny ich cudownej córeczki… żal i wielki smutek…”

Marta Cugier i Grzegorz Stróżniak

LOMBARD

Polecane

Share This