Myslovitz, Uniqplan i inni na urodzinach Eski Rock

Rocktoberfest 2013 w radiu Eska Rock.


2013.10.08

opublikował:

Myslovitz, Uniqplan i inni na urodzinach Eski Rock

Ruszyła kolejna edycja akcji Rocktoberfest na antenie Radia Eska Rock. Tradycyjnie w październiku stacja świętuje wraz ze słuchaczami swoje urodziny, tym razem już dziewiąte. W prowadzonych przez cały miesiąc konkursach antenowych można wygrać nagrody oraz zaproszenia na urodzinową imprezę Rocktoberfest Party 2013, która odbędzie się 5 listopada  w klubie Stodoła. Na dziewiątych urodzinach Eski Rock wystąpią zespoły: Hurricane Dean, Myslovitz, What Now i Uniqplan.

W ramach urodzinowej akcji specjalnej słuchacze Radia Eska Rock przez cały październik mogą brać udział w konkursie „Poluj na kawałki” i czekać na pojawienie się na atenie stacji utworów wybranych zespołów: Kings Of Leon, Hurts, Editors, Placebo, Depeche Mode i Nirvana. Do wygrania są nagrody związane z tymi wykonawcami – m.in. dyskografie i specjalne edycje płytowe, a także bilety na koncerty zespołów Hurts, Editors i Placebo. Nagrody czekają także na tych słuchaczy, którzy wezmą udział w tworzeniu Kultowej 500 Eski Rock. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje propozycje najlepszych Rockowych utworów wszech czasów na specjalnej podstronie serwisu internetowego EskaRock.pl. Lista najbardziej popularnych kultowych kawałków zostanie zaprezentowana na antenie stacji od 26 do 31 października.

Przez cały czas trwania październikowej akcji specjalnej Eska Rock będzie także rozdawać zaproszenia na urodzinową imprezę Rocktoberfest Party 2013, która odbędzie się 5 listopada  w warszawskim klubie Stodoła. W trakcie jubileuszowego wieczoru na scenie wystąpią: niemiecki zespół Hurricane Dean, brytyjska formacja What Now, polskie zespoły Myslovitz i Uniqplan, a także muzyczna gwiazda niespodzianka, którą goście poznają dopiero w trakcie imprezy.

Polecane

Share This