Mystic Festival: 12 zespołów dołącza do line-upu

Organizatorzy musieli przenieść imprezę na 2021.


2020.05.27

opublikował:

Mystic Festival: 12 zespołów dołącza do line-upu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Kolejne wieści dotyczące przyszłorocznej edycji Mystic Festivalu. Impreza przeniesie się z Krakowa do Gdańska, dodatkowo wydłuży się o jeden dzień. Właśnie poznaliśmy 12 kolejnych zespołów, które dołączą do ogłoszonego już wcześniej Judas Priest. W czerwcu 2021 na terenie Stoczni Gdańskiej wystąpią Killing Joke, Heilung, Katatonia, Mgła, Obituary, Vader, Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain i Motanka.

Mystic Festival 2021 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca. Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade’u na stronie Mystic Festival.

Zachęcamy do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy. Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość – apelują organizatorzy.

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Polecane

Share This