Nadchodzi „Młody Matczak 2”?

Tajemnicza zapowiedź Maty.


2024.06.20

opublikował:

Nadchodzi „Młody Matczak 2”?

fot. P. Tarasewicz

Goszcząc niedawno w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, Paluch powiedział o Macie: – Na pewno był przehajpowany. Jego twórczość zasługiwała na hajp, ale był przehajpowany. Chodzi o to, że był tak wysoko, że nawet teraz jak spadł, wciąż jest wysoko.

No właśnie, w ciągu ostatniego miesiąca utworów Michała na Spotify słuchało 1,7 mln osób, co zapewnia mu pozycję w trzeciej dziesiątce zestawienia najpopularniejszych polskich artystów. Z jednej strony nadal jest to znakomity wynik, ale z drugiej pamiętamy, że przez pewien czas raper był numerem 1 lub chociaż plasował się w ścisłej czołówce. Nowe kawałki Maty nie cieszą się już jednak taką popularnością jak te ze „100 dni do matury” czy z „Młodego Matczaka”. Czy raper będzie walczył o powrót do czołówki, nagrywając kontynuację drugiego z tych albumów?

SPRAWDŹ TAKŻE: Diho wprowadza na rynek własną kiełbasę

Na instagramowym profilu Maty pojawił się post, w którym raper prezentuje odświeżony, nawiązujący do czasów swojej drugiej płyty wizerunek i pyta: – Młody Matczak 2? Mimo wszystko podejrzewamy, że to droczenie się z fanami, a nie realna zapowiedź zatytułowanego w ten sposób krążka, choć z drugiej strony nigdy nie wiadomo. Warto przyglądać się poczynaniom Maty w najbliższych tygodniach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MATA 🙂 (@33mata)

Tagi


Polecane

Share This