Nagranie Roxie Węgiel z księżmi podbija sieć

Jeden z duchownych "jara się jak paschał".


2023.02.11

opublikował:

Nagranie Roxie Węgiel z księżmi podbija sieć

Foto: instagram.com/roxie_wegiel/

Roxie Węgiel przyznała niedawno, że stara się do niedzielę uczęszczać do Kościoła. Teraz w sieci pojawiło się wideo, w którym możemy zobaczyć wokalistkę śpiewającą pieśń religijną w towarzystwie dwóch księży.

Trzeba trochę przełamać ten stereotyp Kościoła, bo każdy myśli, że jak ktoś chodzi do kościoła, to jest po prostu jakimś starym wapniakiem. Chodzę do kościoła z moją ekipą, która jest bardzo, że tak powiem, współczesna i totalnie to są super ziomale, więc trzeba trochę uświadamiać ludzi – mówiła niedawno w programie „Obgadane” na łamach o2.pl.

Dwa dni temu ks. Krzysztof Kołtunowicz opublikował na Intagramie zdjęcie z Roxie. – Wierzę, że płyta będzie totalnym sztosem, już się nie mogę doczekać i jaram się jak paschał – napisał, promując nadchodzący album wokalistki „13+5”. Teraz ks. Kołtunowicz podzielił się ze swoimi odbiorcami także nagraniem, w którym możemy zobaczyć, jak wspólnie z Roksaną i ks. Sebastianem Picurem śpiewa pieśń „Nasz Bóg”. Nagranie cieszy się dużą popularnością zaróno na Instagramie, jak i na TikToku. – Kto śpiewa, dwa razy się modli – przypomina ks. Kołtunowicz.

Polecane

Share This