Najbardziej patologiczna para w amerykańskim hip-hopie spodziewa się dziecka. Ojciec domaga się testu DNA

Do tej pory czytaliśmy głównie o bójkach tej dwójki


2023.01.21

opublikował:

Najbardziej patologiczna para w amerykańskim hip-hopie spodziewa się dziecka. Ojciec domaga się testu DNA

fot. kadr z wideo

O związku Blueface’a i jego partnerki Chrisean Rock media rozpisują się z reguły w powodu ich publicznych bójek. W ostatnich miesiącach informowaliśmy Was o tym, że Blueface pobił swoją partnerkę, potem ona pobiła jego, on podejrzewał ja o zdradę, wielokrotnie ubliżał jej publicznie w social mediach, żeby na końcu pobić także ojca swojej ukochanej. Teraz, o zgrozo, Chrisean poinformowała na Instagramie, że para spodziewa się potomka… Kobieta opublikowała zdjęciach trzech pozytywnych testów ciążowych. Co więcej upiera się, że ojcem jest Blueface. I tu zaczynają się problemy. Raper twierdzi, że od jakiegoś czasu Rock już nie jest jego dziewczyną i że w ostatnim czasie spała z minimum dziesięcioma mężczyznami. Blueface pisze, że nie uzna potomka dopóki nie zobaczy testów DNA potwierdzających ojcostwo.

Chrisean natomiast bagatelizuje ich rozstanie i twierdzi, że wkrótce znowu będą razem. Jest też pewna tego, że to sławny raper jest ojcem dziecka.

Wśród fanów i hejterów pary pojawiły się głosy, że ciąża jest zmyślona a Chrisean po prostu stara się zwrócić na siebie uwagę…

Polecane

Share This