„Najlepsi z najlepszych” Decksa i Taeka już w październiku


2018.09.19

opublikował:

„Najlepsi z najlepszych” Decksa i Taeka już w październiku

foto: Marek Surdyk

Kilka dni temu DJ Decks informował, że skończył kręcić klip do kawałka „Zmrok” z „Mixtape’u 6”. Efekt pracy ekipy 9Liter Filmy zobaczymy niebawem. W numerze gościnnie pojawili się Kali, Małach i Rufuz.

Wkrótce ukaże się także nowy mixtape, który DJ Decks przygotowuje wspólnie z DJ-em Taekiem. Wydawnictwo zatytułowane „Najlepsi z najlepszych” pojawi się 5 października. Na stronie www.djdecks.pl ruszył preorder materiału. Artyści przygotowali limitowaną do 1000 egzemplarzy edycję. Jedynym miejscem, w którym będzie można nabyć mixtape stacjonarnie, będzie poznański sklep Pimp My Shoes przy Sokolej 2C. Artyści obiecują, że trafi tam około 400 płyt.

Mixtape „Najlepszy z najlepszych” to jak wskazuje tytuł, starannie wyselekcjonowana kompilacja nieśmiertelnych instrumentali w połączeniu z wersami legendarnych raperów, a to wszystko urozmaicone konkretną porcję cutów i scratchy z delikatną domieszką humoru.

Mixtape „Najlepsi z najlepszych” powstał również w oparciu o film o tym samym tytule, który jest jednym z ulubionych kinowych pozycji obu djów, ze względu na ich wspólne zamiłowanie do sportu olimpijskiego Taekwondo, które trenowali razem od najmłodszych lat.

Polecane

Share This