Najnowsze klipy alternatywnych i metalowych kapel w polskim MTV


2009.06.20

opublikował:

Najnowsze klipy alternatywnych i metalowych kapel w polskim MTV

Już jutro (niedziela, 21 czerwca), o 23:23 w ALT MTV m.in. polska premiera drugiego, zaskakującego od początku do końca, teledysku DEPECHE MODE z płyty „Sounds Of The Universe” – „Peace”. Zobaczymy także najświeższe, bardzo ekspresyjne video „Heavy Cross”, jednej z gwiazd Open’era – THE GOSSIP, odrealniony, artystyczny obraz do toytronicznej muzyki z czwartego albumu PSAPP, który będzie miał premierę jesienią, oraz klipy THE PRODIGY, RADIOHEAD, czy THE NOISETTES!

W MTV ROCKS! i metalowym SUPERROCK m.in. po raz pierwszy na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć nieziemski – dosłownie i w przenośni – drugi teledysk MASTODON z albumu „Crack The Skye”, do piosenki „Oblivion”. Dla miłośników najnowocześniejszych efektów specjalnych wielką atrakcją będzie prezentacja „New Divide” LINKIN PARK, a dla wszystkich z poczuciem humoru pojawią się też przezabawni STEEL PANTHER, którzy zdobyli już Stany i biorą się za podbój Europy.

W niedzielnym MTV ROCKS i SUPERROCK zaprezentowane będą też klipy gwiazd polskich i zagranicznych festiwali, NINE INCH NAILS, JANE’S ADDICTION, MANIC STREET PREACHERS, reaktywowanych DINOSAUR JR, MARILYN MANSON, DOWN, THE DILLINGER ESCAPE PLAN, LAMB OF GOD, TESTAMENT, MESHUGGAH i innych.

Polecane

Share This