Najpierw „Upadek”, teraz „Superbohater”: nowy Sarius po latach przerwy

Spore zaskoczenie dla fanów.


2024.02.22

opublikował:

Najpierw „Upadek”, teraz „Superbohater”: nowy Sarius po latach przerwy

fot. mat. pras.

Sarius powraca z nowym singlem pt. „Superbohater” i z nowym albumem. Wytwórnia ANTIHYPE prezentuje pierwszy zwiastun albumu „Ostatnie Takie Emocje” – filmowy teledysk do utworu „Superbohater”. Produkcją „Superbohatera” zajął się Wojtek Geniusz, a oprawa wizualna to dzieło Kooza Vids. O miks i mastering zadbali wspólnie Enzu i Wojtek Geniusz.

Premiera najnowszego singla rapera jest połączona ze startem limitowanego preorderu OTE w pakiecie z limitowaną epką „Emocjonalne Zero EP” i… debiutancką książką Mariusza pt. „Ostatnie Takie Emocje”! Wszystkie pakiety są już dostępne na antihype.pl. Do wszystkich zamówień złożonych przez pierwsze 24 godziny do każdej paczki #sarius dołoży coś osobistego, niedostępnego nigdzie indziej.

Singiel i preorder były poprzedzone premierą filmu dokumentalnego pt. „Upadek Sariusa” oraz wywiadem – rzeką u popularnego podcastera – Żurnalisty, w których raper opowiedział o całym procesie powstawania OTE oraz zawiłościach ostatnich 3 lat swojej kariery.

Co mówi Sarius o „Superbohaterze”? – Dedykowane wszystkim superbohaterom i superbohaterkom. Takim, którzy właśnie upadają, już upadli, powstali lub pomagają powstać innym. Wszyscy potrzebujemy czasem zniknąć, ale nigdy nie wolno nam przy tym zapomnieć o tych, którzy stoją tam w potrzebie: toną i emitują ratunkowe światło. Jestem z Wami!

Tagi


Polecane

Share This