„Narco Trafficante” – Kronkel Dom i Bibić we wspólnym singlu

Kolejna kooperacja reprezentantów GM2L.


2021.10.22

opublikował:

„Narco Trafficante” – Kronkel Dom i Bibić we wspólnym singlu

fot. mat. pras.

Za nami mocny tydzień w labelu. Nowości słuchaczom kolejno serwowali – Kazior, Francuz Mordo, a teraz Kronkel Dom do spółki z Bibicem. „Narco Trafficante”to nie pierwszy kawałek, w którym panowie połączyli siły. Wcześniej gościem Bibica był Kronkel w numerze pt. „Stul pysk”.

Za produkcję „Narco Trafficante” odpowiadają Martin Ruts & piso. Utwór wyróżnia się klubowym bitem i szybko wpadającym w ucho refrenem.

Kronkel Dom większość swojego życia spędził w Niemczech, dokąd wyjechał z mamą w wieku sześciu lat. Swoją przygodę z muzyką urodzony w Brodnicy raper zaczynał w Dortmundzie z powołaną wspólnie z Miami Yacine, Despo i Malakesem grupą Mile High Club. W 2016 stworzony przez Kronkela dla Miami Yacine utwór „Kokaina” stał się w Niemczech wielkim hitem, osiągając prawie 200 milionów wyświetleń na YouTube. Raperzy tworzyli potem razem kolejne hitowe numery jak „Bon Voyage”.

Pierwsze solowe kawałki Kronkela natychmiast sprawiły, że zwrócił na niego uwagę cały niemiecki rynek. W 2018 roku ukazała się epka „Cuzi Allo!?” z utworem „Nase Voll”, który był bardzo popularny w serwisach streamingowych. W 2020 roku raper wydał swój debiutancki album pt. Cafe Kronkel.

Klip – https://www.youtube.com/watch?v=XMUHNbQKgFc

Polecane

Share This