Natalia Nykiel ogłasza casting na tancerzy do swojego show podczas Sopot Top Of the Top Festivalu

Artystka obchodzi w tym roku 10-lecie obecności na scenie.


2023.07.14

opublikował:

Natalia Nykiel ogłasza casting na tancerzy do swojego show podczas Sopot Top Of the Top Festivalu

fot. Paweł Zanio

Natalia Nykiel, która obchodzi w tym roku 10-lecie obecności na scenie, będzie jedną z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival. Artystka kilka dni temu zapowiedziała, że szykuje spektakularne widowisko.

It’s official! Z okazji mojego symbolicznego 10-lecia na scenie szykuję dla Was show, jakiego jeszcze przez te 10 lat nie zrobiłam. Bądźcie ze mną w Sopocie i przed TV – zachęca artystka.

Dziś natomiast Natalia ogłosiła otwarty casting dla tancerzy, którzy mogą zatańczyć u jej boku na scenie sopockiego festiwalu.

Za choreografię do show odpowiadać będzie Tomek Prządka, mający na koncie choreografie do największych telewizyjnych występów i teledysków wielu polskich gwiazd. Przygotowania do castingu prowadził z Natalią przez ostatnie kilka tygodni.

@natnykiel CASTING! 💃🏼🤯🔥 Zatańcz ze mną podczas wielkiego show na Sopot Top Of The Top Festival w TVN! Zatańcz choreografię z video i oznacz #ByeByeCasting Razem z choreografem @tomprzadkowsky obejrzymy wszystkie nagrania i zaprosimy Was na audycję taneczną na początku sierpnia w Warszawie! Najlepszych tancerzy zabierzemy od razu na próby do mojego występu w Sopocie w @TVN! Nie mogę się doczekać!😍 PS. Dziękuję @januslol za udział w nagraniu!❤️ PS2. Casting jest kierowany zarówno do profesjonalnych tancerzy, jak i tancerzy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia podczas występów na koncertach i wydarzeniach telewizyjnych.🤝🏻💪🏻 #casting #byebye #dance #topofthetop #tvn #taniec #fyp ♬ Bye Bye – Natalia Nykiel

To pierwszy taki casting w Polsce dedykowany profesjonalnym tancerzom oraz utalentowanym osobom, dla których casting może być drogą do rozpoczęcia swojej zawodowej tanecznej drogi.

Pierwszy etap castingu odbywa się na TikToku i trwa do końca lipca. Tancerze muszą zatańczyć stworzoną przez Tomka Prządkę choreografię do najnowszego singla Natalii „Bye Bye” i otagować swój film #ByeByeCasting. Kolejnym etapem castingu będzie profesjonalna audycja w Warszawie na początku sierpnia. Spośród wszystkich zgłoszeń na TikToku Natalia wraz z choreografem wybiorą tancerzy, którzy będą mieli okazję zatańczyć przed komisją. Z castingu trafią od razu na próby do show Natalii na festiwalu w Sopocie.

Tylko na TikToku fani Natalii mogą posłuchać przedpremierowo fragmentu nowego singla „Bye Bye”. Utwór powstały we współpracy z portugalskimi producentami otwiera nowy rozdział w karierze artystki.

Premiera utworu odbędzie się na początku sierpnia, a po raz pierwszy na żywo publiczność usłyszy go właśnie podczas Sopot Top Of The Top Festivalu.

Polecane

Share This