Natalia Przybysz śpiewa z Mrozem „o czymś innym”

Artystka zapowiedziała nowy album.


2023.08.29

opublikował:

Natalia Przybysz śpiewa z Mrozem „o czymś innym”

fot. mat. pras.

Do sieci trafił właśnie utwór „O czymś innym” – duet Natalii Przybysz i Mroza. Jest to trzecia, po singlach „Za zimną wodę” i „Do zobaczenia do jutra”, zapowiedź albumu artystki. Radosny, naturalny klip z udziałem fanów muzyków, wyreżyserowała Silvia Pogoda. Dziś również rusza preorder krążka „Tam”, którego premiera odbędzie się 13 października.

Całe życie moje drugie imię to Melancholia. Z niej czerpię inspiracje, środki do samorozumienia oraz często siłę. Podroż przez Ocean, wyprawa na Hydrę – gdzie nagrywaliśmy płytę – oraz moje ostatnie lata życia w magiczny sposób obudziły we mnie odwagę do przeżywania przygód i czerpania z życia również w te słoneczne dni. Piosenka opowiada o apetycie na lepsze i głębsze czucie tego co nas otacza. Zarówno Mrozu, jak i ja – pochodzimy z blokowisk. Ja z Warszawskiego, on z Wrocławskiego. Podczas tej współpracy, która okazała się niezwykłą przygodą – odniosłam wrażenie, że on dużo wcześniej rozprawił się z szarością bloków… Myślę że połączyła nas Tina Turner – komentuje Natalia.

Dla mnie jako wieloletniego fana talentu Natalii ta współpraca to zaszczyt i czysta przyjemność, w szczególności, że utwór „O czymś innym” jest w bliskim mi soulowym klimacie – dodaje Mrozu.

Polecane

Share This