Natalie Portman o Moby: „Odrażający starszy mężczyzna, niezdrowo zainteresowany nastolatką”


2019.05.25

opublikował:

Natalie Portman o Moby: „Odrażający starszy mężczyzna, niezdrowo zainteresowany nastolatką”

Foto: instagram.com/moby

W biografii Moby opisał krótką relację, która łączyła go z Natalie Portman. Muzyk twierdzi, że poznał aktorkę w 1999 roku, podczas jednego ze swoich koncertów. Według tego co opisuje Moby wynika, że w momencie poznania się pary, on miał 33 lata, a ona 20.

Byłem łysym pijakiem a ona piękną aktorką. Po koncercie trafiła do mojej garderoby i ze mną flirtowała” – czytamy w „Then It Feel Apart”.

Muzyk jasno sugeruje, że łączył go z Natalie krótki romans. Takie stwierdzenie nie spodobało się samej zainteresowanej. W jednym z wywiadów stwierdziła, że Moby nieco nagina fakty. Stwierdza, że gdy się poznali ona miała 18 a nie 20 lat.

„Była m jego fanką. Poszłam na jego koncert. Potem kilka razy się spotkaliśmy. Ale to się skończyło z chwilą gdy zrozumiałam, że on jest sporo starszym panem, który interesuje się mną w nieodpowiedni sposób” – powiedziała Natalie.

Takiego stwierdzenia nie pozostał bez komentarza Moby:

„Szanuje Natalie za jej zaangażowanie w sprawy społeczne i jej inteligencję ale nie mogę zrozumieć dlaczego mówi nieprawdę na temat naszej krótkiej relacji” – napisał na swoim instagramie.

W kolejnym z postów muzyk napisał, że otrzymuje pogróżki:

„W „Then It Fell Apart” z szacunkiem i uczciwie opisuję krótką, niewinną i opartą na konsensusie romantyczną relację, jakią miałem z Natalie Portman w 1999 roku. Ale ona zaprzecza, że ​”​kiedykolwiek umawialiśmy się, chociaż w przeszłości publicznie to przyznawała. Sa na to także dowody w postaci zdjęć. Boli mnie okłamywanie, zwłaszcza że zawsze ją szanowałem i myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi. Teraz otrzymuję anonimowe groźby przemocy ze strony jej fanów i to wpływa zarówno na mój biznes jak i moje zdrowie. Co powinienem więc zrobić? Co robisz, gdy ludzie wierzą w kłamstwa i oskarżenia, a nie w Dowody? Chciałbym być ponad to, ale szczerze nie wiem, co robić. Jedną rzeczą, jest kłamać, a zupełnie inną, gdy czyjeś kłamstwa powodują fizyczne zagrożenia ze strony obcych osób”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

In my memoir Then It Fell Apart I respectfully and honestly describe the brief, innocent, and consensual romantic involvement I had with Natalie Portman in 1999. But she’s denying that we ever dated, even though in the past she’s publicly discussed our involvement, and there’s ample photographic evidence that we briefly dated and then were friends(some pictures included in this post). It hurts to be lied about, especially as I’ve always respected her, and I thought we were friends. But I’ve been receiving anonymous threats of violence from her fans, and it’s affecting my business and my health. So what should I do? What do you do when people believe lies and accusations and not actual photographs and evidence? I want to take the high road, but I honestly don’t know what to do. It’s one thing to be lied about, and entirely another when someone’s lies result in physical threats from complete strangers.

Post udostępniony przez moby xⓋx (@moby)

Polecane

Share This