Natalii z singlem „Mgła”

Artystka współpracuje z uznanymi producentami z Polski i Stanów.


2021.04.30

opublikował:

Natalii z singlem „Mgła”

fot. Dagmara Szewczuk / @dagsoon

W sieci pojawiło się wideo do premierowego utworu Natalii. „Mgła” to drugi po „Momencie” singiel młodej wokalistki. Piosenka opowiada o relacji dwóch osób, o wspólnym życiu oraz wzajemnym wsparciu. Związki zakochanych w sobie ludzi są piękne, ale bywają też trudne dni dla jednej z lub obu osób. To właśnie wtedy możemy się przekonać, jak trwała jest relacja i czy potrafimy wspierać oraz takie wsparcie przyjmować. „Mgła” trafiła do sieci wraz z klipem, który jest owocem współpracy Natalii z Hellfieldem z CrachHouse’u.

Natalii jest debiutantką, za która nie stoi żaden muzyczny “talent show” czy wielka, prestiżowa wytwórnia. Jej historia to historia dziewczyny z Płocka, która od najmłodszych lat dążyła do tego, żeby wydać swój pierwszy singiel oraz klip. Jej marzenia się spełniają!

Natalii uczyła się w szkołach muzycznych, sama komponuje i pisze teksty do swoich utworów. “Moment” powstał ze współpracy z producenckim duetem Miyo, odpowiedzialnym za współpracę między innymi z Honoratą Skarbek, Smolastym i Tymkiem. Pasja, wiara w to, że się uda doprowadziła do powstania pięknego wideo.

Sprawdź także: Natalii debiutuje singlem „Moment”

Po premierze utworu „Moment”, Natalii poznała duet producencki Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumora. Spotkali się w celu odświeżenia brzmienia jednego z utworów artystki, ale szybko doszli wspólnie do wniosku, że na jednym utworze się nie skończy i zrobią wspólnie cały album. Prace nad albumem rozpoczną się pod koniec kwietnia. Inspiracje muzyczne, energia i doświadczenie całej trójki zaowocują bez wątpienia gorącym i pożądanym albumem na rynku muzycznym.

Na wydanie czekają już kolejne utwory, które są owocem pracy ze znanymi producentami z Los Angeles.

Polecane

Share This