Negură Bunget w Warszawie


2011.08.25

opublikował:

Negură Bunget w Warszawie

Tym razem formacja wystąpi na scenie warszawskiej Progresji 7 października. Razem z nią wystąpią polskie zespoły: warszawski Saltus i lubelski Abusiveness. Bilety w cenie 50zł w przedsprzedaży i 60zł w dniu koncertu będą dostępne za pomocą sieci sprzedaży TicketPro.

Negură Bunget to rumuński zespół blackmetalowy, związany z włoską wytwórnią Code666 Records. Sami członkowie muzykę tworzoną przez Negură Bunget określają mianem transilvanian black metal. Grupa zostałą założona na przełomie1994 i 1995 roku w Timişoarze, przez Hupogrammosa i Negru. Nazwę tłumaczyć można jako czarny, zamglony las, co ma stanowić odzwierciedlenie nastroju, w jakim utrzymana jest muzyka zespołu, będącą awangardowym mariażem black metalu, rumuńsko-trackiego folkloru, dark ambientu i muzyki progresywnej. W sferze lirycznej Negură Bunget nawiązuje do tracko-rumuńskiej mitologii, folkloru oraz pięknej i surowej przyrody Transylwanii.

Saltus to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza pagan, black i death metalu. Ma na koncie wydane 4 albumy pełnogrające, z czego ostatni „Triumf” w 2009 roku. Abusiveness wykonuje mariaż thrash/black metalu z naleciałościami i lirykami pogańskimi.

Negură Bunget

Saltus

Abusiveness

1 opening act7.10.2011

Warszawa / Progresja

wejście: 18:00

bilety: 50/60

dostępne w sieci TicketPro oraz w klubie

Negură Bunget w Warszawie

Tym razem wystąpi na scenie warszawskiej Progresji 7 października. Razem z nią wystąpią polskie zespoły warszawski Saltus i lubelski Abusiveness. Bilety w cenie 50zł w przedsprzedaży i 60zł w dniu koncertu będą dostępne w sieci sprzedaży TicketPro.

Negură Bunget to rumuński zespół blackmetalowy, związany z włoską wytwórnią Code666 Records. Sami członkowie muzykę tworzoną przez Negură Bunget określają mianem transilvanian black metal. Grupa zostałą założona na przełomie1994 i 1995 roku w Timişoarze, przez Hupogrammosa i Negru. Nazwę tłumaczyć można jako czarny, zamglony las, co ma stanowić odzwierciedlenie nastroju, w jakim utrzymana jest muzyka zespołu, będącą awangardowym mariażem black metalu, rumuńsko-trackiego folkloru,  dark ambientu i muzyki progresywnej. W sferze lirycznej Negură Bunget nawiązuje do tracko-rumuńskiej mitologii, folkloru oraz pięknej i surowej przyrody Transylwanii.

Saltus to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza pagan, black i death metalu. Ma na koncie wydane 4 albumy pełnogrające, z czego ostatni „Triumf”  w 2009 roku. Abusiveness wykonuje mariaż thrash/black metalu z naleciałościami i lirykami pogańskimi.

Szczegóły koncertu:


Negură Bunget

Saltus

Abusiveness

1 opening act7.10.2011

Warszawa / Progresja

wejście: 18:00bilety: 50/60

dostępne w sieci TicketPro oraz w klubie

Popularne newsy

Polecane

Share This