Nergal: Chcecie być niewolnikami w reżimie katotalibów?


2021.02.11

opublikował:

Nergal: Chcecie być niewolnikami w reżimie katotalibów?

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

W środę większość polskich mediów dołączyło do akcji protestacyjnej „Media bez wyboru”. Protest polskich mediów odbywał się przeciwko planom rządu w sprawie wprowadzenia nowego podatku od reklam. Telewizje oraz radia nie transmitowały sygnału, na czołówkach gazet znalazły się komunikaty o proteście, a serwisy internetowe wstrzymały publikacje lub działały w ograniczonym wymiarze. Akcję wsparło wiele osób, w tym m.in. polscy artyści tacy jak donGURALesko, Kayah czy Patrycja Markowska. Protest poparł także Adam „Nergal” Darski. Lider Behemotha w ostrych słowach skomentował pomysł partii rządzącej. Uważa, że taka „ustawa” przybliża nas do Białorusi oraz czasów głębokiej komuny oraz ostrej cenzury.

Naprawdę chcecie, żeby Polska stałą się drugą Białorusią? Chcecie, zęby Polska była pewnego dnia jak Gilead z „Opowieści podręcznej”? Chcecie powrotu standardów znanych z komunistycznego reżimu i nic innego, tylko dwóch propagandowych kanałów w TV? Chcecie dalej klęczeć i być niewolnikami w reżimie katotalibów? – pytał Nergal na Instagramie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nergal: Antyszczepionkowcy, to ci sami idioci, którzy głosowali na Trumpa, Dudę i PiS

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Nergal skomentował ostatnio w ostrych słowach wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Przypomnijmy: Przypomnijmy: w ubiegłym roku Trybunał orzekł, że przepis ustawy antyaborcyjnej z 1993 roku, który zezwala na aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodny z konstytucją. W całej Polsce odbyły się wtedy wielotysięczne demonstracje oraz manifestacje. Adam Darski, jak i wiele innych osób, jest oburzony wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, o czym wielokrotnie dawał znać w swoich social mediach. Orzeczenie zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw pod koniec stycznia. Nergal nie krył swojej wściekłości.

Polski rząd praktycznie zakazał aborcji, nawet w przypadkach ciężkiego uszkodzenia płodu. Jestem wściekły! Wracamy do mrocznych i strasznych czasów średniowiecza. Od teraz kobiety nie mają żadnej władzy nad swoimi ciałami, a w oczach polityków są tylko maszynami rozrodczymi. Od czasu kiedy katoliccy fundamentaliści dorwali się do władzy, to wprowadzają cenzurę i odbierają podstawowe prawa człowieka – napisał Neegal na swoim Instagramie – Przegraliśmy bitwę, ale wygramy tę wojnę. Walczcie, mówcie o tym i wspierajcie polskie kobiety w ich walce! Trzeba wyeliminować katolickiego raka. Je**ć system – kończy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This