Nergal o klipie Rammstein: „Moje serce jest przepełnione radością”

Lider Behemotha zachwycony najnowszą produkcją zespołu


2019.03.30

opublikował:

Nergal o klipie Rammstein: „Moje serce jest przepełnione radością”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Najnowszy teledysk Rammstein, nagrany do numeru „Deutschland„, wywołał wiele kontrowersji, przede wszystkim ze względu na źle zrozumiane przez niektóre media, sceny, w których członkowie zespołu wcielają się w role żydowskich więźniów jednego z obozów koncentracyjnych. Najnowsze dzieło niemieckiego zespołu zrobiło natomiast duże wrażenie na Nergalu, który swój zachwyt wyraził za pośrednictwem instagramowego profilu:

“Jest 5 rano. Wylądowałem w Europie i nadal jest tu zajebiście zimno. Nie zmienia to faktu, że moje serce jest przepełnione radością. Dobrze, że pierwszą rzeczą jaką zobaczyłem po powrocie jest genialany, nowy teledysk Rammstein do numeru Deutschland. To jeden z nielicznych zespołów, które obserwowałem od zawsze. To też jeden z moich największych problemów ze sceną – wydaje się muzykę, filmy i książki. Ale tylko nieliczne z nich stają się ponadczasowym przesłaniem. Cała reszta to tylko czasowa rozrywka, szybko grzebana i zapominana” – napisał lider Behemotha.

Album “RAMMSTEIN” trafi do sprzedaży 17 maja. Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży. Obok “DEUTSCHLAND” znajdzie się na nim 10 innych utworów. Poniżej znajdziecie opublikowane przez zespół fragmenty tracklisty. Grupa będzie odsłaniać kolejne karty w najbliższych tygodniach.

Rammstein – “RAMMSTEIN” – tracklista:

DEUTSCHLAND 05:26
+ADI+ 03:00
++++ DICH 03:00
A+S+Ä+D+R 03:00
++X 03:00
P+PP+ 03:00
+AS +CH ++E++ 03:00
+IA+AN+ 03:00
WE++ WE+ 03:00
+A++OO 03:00
+ALL++ANN 03:00

Polecane

Share This