Nergal ocenia polską scenę rapową, zdradza kogo słucha i nawija numer Pei

Muzyk mówi, za co szanuje rodzimy rap.


2022.10.17

opublikował:

Nergal ocenia polską scenę rapową, zdradza kogo słucha i nawija numer Pei

fot. P. Tarasewicz

Nowy album Behemotha „Opvs Contra Natvram” trzeci tydzień utrzymuje się na podium Olisu (krążek debiutował na szczycie zestawienia). W ramach promocji materiału do naszej redakcji zawitał Nergal, którego wkrótce zobaczycie w podcaście Flintesencja. Póki co mamy dla Was dwa shorty, z których dowiecie się, którego polskiego rapera artysta słucha od czasu do czasu i ocenia polską scenę. Muzyk pokusił się także o nawinięcie własnej interpretacji „Co cię boli?” Pei.

Nagrał kiedyś piosenkę o swoich hejterach. Uwielbiam tekst, który tam jest i zrobiłem taką małą trawestację. Tam jest coś takiego: „Co was boli, co was k***y boli, że Adam Darski chce dziś uczciwie zarobić / Przyjemne z pożytecznym, pasja życiowa – black, ja za ciebie nic nie zrobię, a ty dziobem „kłap, kłap” – usłyszycie w poniższym materiale. Zapraszamy.

Odwiedziny Nergala w redakcji CGM.pl zbiegły się z premierą nowego albumu Ozzy’ego Osbourne’a „Patient Number 9”. Korzystając z okazji poprosiliśmy artystę o kilka zdań na temat twórczości i życiorysu rockowego giganta.

Polecane

Share This