Niall Horan na jedynym koncercie w Polsce

Były członek One Direction odwiedzi nas w przyszłym roku.


2023.05.22

opublikował:

Niall Horan na jedynym koncercie w Polsce

fot. Dean Martindale

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił dziś „The Show” Live On Tour 2024 – swoją największą jak dotąd trasę koncertową i pierwszą solową od czasu Flicker World Tour w 2018 roku. Podczas trasy, Horan będzie wykonywał utwory ze swoich wszystkich trzech albumów, w tym “The Show”, który zostanie wydany przez Capitol Records 9 czerwca 2023 r. Światowa trasa koncertowa rozpocznie się 21 lutego 2024 r. w Belfaście w Wielkiej Brytanii w SSE Arena.

18 marca 2024 r. wokalista dotrze do Polski, by wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety trafią do sprzedaży 2 czerwca.

Północnoamerykańska część trasy, wyprodukowana przez Live Nation, rozpocznie się 29 maja 2024 r. w Hard Rock Live w Hollywood na Florydzie i obejmie występy w Bridgestone Arena w Nashville (3 czerwca), Madison Square Garden w Nowym Jorku (14 czerwca) i The Kia Forum w Inglewood w Kalifornii (27 lipca).

Nadchodzodzący album to głębokie rozmyślanie nad wszystkim: od zdrowia psychicznego, przez nieskończoną złożoność, po niepewność miłości. “The Show” to urzekające wyznanie o podążaniu za głosem serca do prawdy absolutnej. Album można już teraz zamówić w przedsprzedaży.

Przygotowując się do podzielenia się swoim najbardziej osobistym materiałem w swojej karierze, Horan jest szczególnie spragniony powrotu na scenę. W dniu premiery Horan wystąpi w Nowym Jorku w ramach Citi Summer Concert Series w Today Show. Tego lata będzie także występował na festiwalach na całym świecie, w tym na Boston Calling.

„Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak tłum śpiewa do ciebie z tymi wszystkimi emocjami na twarzach i wiedząc, że łączą piosenkę z czymś znaczącym w ich własnym życiu” – mówi Niall Horan. „Dla mnie to zawsze najwspanialsza rzecz, jaka może wyniknąć z pisania piosenek”.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie jako członek kultowego One Direction. Jego pełnowymiarowy solowy debiut „Flicker” wszedł na 1. miejsce listy Billboard 200 w październiku 2017 roku. Na płycie znalazły się utwory: „Slow Hands”, który trzykrotnie pokrył się platyną i drukrotnie platynowy „This Town”. Album znalazł się w pierwszej dziesiątce w 20 krajach. Z łączną globalną liczbą streamów przekraczającą osiem miliardów, „Flicker” zdobył platynę w pięciu krajach (w tym w USA) i złoto w kolejnych siedmiu. „Heartbreak Weather” ukazał się w 2020 roku i znalazł się na szczycie listy U.K.’s Official Albums oraz zestawienia Billboard’s Top Album Sales.

Polecane

Share This