Nickelback odpalają drugi singiel z nadchodzącej płyty

Krążek trafi na rynek jeszcze w tym roku.


2022.10.05

opublikował:

Nickelback odpalają drugi singiel z nadchodzącej płyty

fot. mat. pras.

Nickelback dzieli się z fanami drugim singlem z długo oczekiwanego nowego albumu „Get Rollin'”. „Those Days” to wspomnienie młodzieńczych przygód muzyków. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do dawnych dobrych czasów. W przeciwieństwie do ostrzejszego „San Quentin”, który jest pierwszym utworem promującym nadchodzący album, „Those Days” pokazuje bardziej melodyjne oblicze zespołu. Utwór można porównać klimatem do takich kawałków Nickelback jak „Rockstar”, „Photograph” czy”How You Remind Me”.

Dziesiąta płyta grupy ukaże się 18 listopada i będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just OneMore”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”.

Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu – w roku 2023. Wraz z wydaniem „Get Rollin’” Nickelback będzie kontynuował swoją drogę jednego z najważniejszych zespołów rockowych ostatnich dwóch dekad. Dostarczając niezliczonej liczby przebojów, Nickelback wyrósł przez ponad 20 lat na jedenastego najlepiej sprzedającego się wykonawcę w dziejach, z ponad pięćdziesięcioma milionami sprzedanych płyt i blisko pięcioma miliardami przesłuchań swoich utworów w sieci. Grupa ma na koncie dwadzieścia trzy single które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście w zestawieniu „Billboard Hot 100”. Jej niezaprzeczalny sukces zaowocował ponad dwudziestoma sześcioma nagrodami, w tym Billboard Music Awards, American, Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awards.

Polecane

Share This