„Nie licz na nas wszystkich, licz na Boga. On zrobił dla mnie cuda” – poznaliśmy pierwszy numer z nowego albumu Kanye Westa

Niepublikowany jeszcze kawałek Westa reklamie firmy Beats


2021.07.21

opublikował:

„Nie licz na nas wszystkich, licz na Boga. On zrobił dla mnie cuda” – poznaliśmy pierwszy numer z nowego albumu Kanye Westa

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Album „Donda” ukaże się w najbliższy piątek. Fragment pierwszego numeru z płyty poznaliśmy w przerwie ostatniego meczu finału NBA. To wtedy widzowie mogli zobaczyć reklamę firmy Beats, w którym zagrała słynna amerykańska lekkoatletka Sha’Carri Richardson. W tle filmu słyszymy fragment piosenki „No Child Left Behind”.

„Nie licz na nas wszystkich, licz na Boga. On zrobił dla mnie cuda” – śpiewa w nim Kanye.

Reklamę możecie obejrzeć poniżej.

Warto wspomnieć, że profil instagramowy Kanye został wyczyszczony wczoraj ze wszystkich dotychczasowych postów. Obecnie znajdują się na nim dwa nowe – na pierwszym widzimy Westa z nową biżuterią stworzona na zamówienie (są to łańcuchy z imionami jego dzieci i nazwą rodzinnego miasta), drugi to post video z reklamą Beatsów.

Przypomnijmy, że oficjalny odsłuch albumu „Donda” odbędzie się w czwartek w Mercedes Benz Arena w Atlancie i będzie transmitowany przez platformę Apple Music. Kanye West podarował pięć tysięcy biletów na ten odsłuch „historycznie czarnym uczelniom” w Atlancie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ye (@kanyewest)

Polecane

Share This