„Nie ma solidarności bez miłości” przedpremierowo


2012.01.03

opublikował:

„Nie ma solidarności bez miłości” przedpremierowo

Chłopak spotyka dziewczynę. Dziewczyna chłopca. Historia stara jak świat i wieczna jak miłość. Znacie? To posłuchajcie musicalowej opowieści o miłości i wierności sobie. O młodych ludziach uczących się nawzajem nowych słów ze słownika nadziei. Romans z polskim rokiem 1980 w tle.

Producentami musicalu są Jerzy Gudejko, doświadczony producent teatralny, twórca wielkich hitów teatralnych ostatnich lat takich jak „SMAK MAMROTA”, „GOŁO I WESOŁO”, „DZIWNA PARA” oraz Piotr Pręgowski, znany i uwielbiany aktor, pomysłodawca musicalu, pierwszy raz w roli producenta.

Autorem scenariusza i tekstów piosenek jest Andrzej Ozga. Reżyserii podjęli się Maciej Wojtyszko i Adam Wojtyszko. Oryginalną muzykę skomponował Krzesimir Dębski, a choreografią zajmie się Agustin Egurrola.

Muzykę do jednej z piosenek pisze Lavon Wolski, białoruski opozycyjny muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta zespołów Mroja i N.R.M.

W obsadzie ponad 30 artystów, wśród nich: Zuzanna Czerniejewska, Katarzyna Groniec, Julia Kołakowska, Ewa Kuryło, Agnieszka Matysiak, Natalia Rybicka, Olga Sarzyńska, Olga Szomańska, Kamil Dominiak, Robert Kowalski, Wojciech Michalak, Piotr Pręgowski i Cezary Żak. Czekamy również na deklaracje Sir Eltona Johna oraz Bono, do których Prezydent Lech Wałęsa wysłał osobiste listy z prośbą o skomponowanie po jednym utworze do musicalu.

Pokaz przedpremieroweCzwartek, 19 stycznia

Teatr Palladium

Warszawa, ul. Złota 9

godz. 19:30

Piątek, 20 stycznia

Teatr Palladium

Warszawa, ul. Złota 9

godz. 19:30

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Polecane

Share This